6894 SAHARA NOIR
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6894 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 238cm / 94inch |
| Height | 148cm / 58inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1200kg |